wodaW dniach 23 – 25 października 2019r. Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium z wyjazdem studyjnym do Berlina: Mikroretencja wodna w architekturze krajobrazu.
Do udziału w seminarium zapraszamy nauczycieli architektury krajobrazu i ogrodnictwa ze szkół rolniczych, zainteresowanych w/w tematyką.

kwiatKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 02-04.10.2019 roku seminarium dla nauczycieli ogrodnictwa i architektury krajobrazu: „Innowacyjne rozwiązania w produkcji ogrodniczej i architekturze krajobrazu Południowej Wielkopolski”.

architettoW dniach 15 – 17 maja 2019r. Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje warsztaty: Prezentacje ogrodów techniką rysunku i akwareli. Do udziału w warsztatach serdecznie zapraszamy nauczycieli architektury krajobrazu i ogrodnictwa ze szkół rolniczych, zainteresowanych w/w tematyką.

DSC 0588Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 27 maja - 01 czerwca 2019 roku seminarium wyjazdowe na Ukrainę dla nauczycieli ogrodnictwa i architektury krajobrazu. Wyjazd do Kijowa odbędzie się 27 maja o godz. 6.00 z Jarosławia.

IMG 3184Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 24-26.04.2019 roku seminarium dla nauczycieli ogrodnictwa i architektury krajobrazu: Nowoczesne technologie produkcji ozdobnego materiału szkółkarskiego; Ogrody sensoryczne i zdrowotne.
Seminarium odbędzie się w Zespole Szkół Ogrodniczych w Bielsku-Białej.

oczko wodneKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 11-12.10.2018 roku seminarium dla nauczycieli architektury krajobrazu "Ogrody przydomowe - przestrzeń codzienna".