rzepakKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z Kombinatem Rolnym w Kietrzu organizuje w dniach 14 – 16 listopada 2018 r. warsztaty dla  nauczycieli uczących produkcji roślinnej "Innowacyjne metody prowadzenia produkcji roślinnej".

makiKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 14 – 16 marca 2018 r. seminarium dla nauczycieli przedmiotów zawodowych uczących produkcji roślinnej pn.: „Produkcja roślinna dzisiaj ”. Szkolenie realizowane będzie przez pracowników naukowych  Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – PIB w Puławach.

uprawaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 25 – 27 września 2017 r. seminarium dla nauczycieli uczących produkcji roślinnej pn.: "Proekologiczne sposoby produkcji rolniczej w małych i średnich gospodarstwach". Szkolenie odbędzie się w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz w Zagrodzie Edukacyjnej w Jeleniej Górze.

 

DobryszyceKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie informuje, że seminarium dla nauczycieli produkcji roślinnej „Wykorzystanie nowoczesnych technologii informacyjnych w nauczaniu przedmiotowym” organizowane przez ŚP. mgr Teresę Kobyłecką odbędzie się zgodnie z zaplanowanym wcześniej programem.