cieleKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje wyjazd studyjny do Szwajcarii na Temat: ”Prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie produkcji zwierzęcej w krajach Unii Europejskiej na przykładzie Szwajcarii”
Zbiórka uczestników wyjazdu w holu głównym na dworcu Zachodnim w Warszawie 25.05.2019r. (sobota) o godz. 11.30.

gesiKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 20-22.03.3019 roku seminarium "Nowe technologie w chowie i hodowli drobiu". Seminarium rozpocznie się o godz. 9.30 w Zespole szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu. Do udziału w szkoleniu zapraszamy te osoby, które dostaną indywidualne potwierdzenie uczestnictwa.

testKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium na Temat: ”Analiza zadań egzaminacyjnych dotyczących produkcji zwierzęcej w różnych zawodach rolniczych”. Seminarium rozpocznie się o godz. 10.45 w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ul. Pszczelińska 99.

veterinarianKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium Nt ”Nowoczesne metody rozrodu zwierząt gospodarskich i towarzyszących”. Seminarium rozpocznie się na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie  /środę/ o godz.8.00. Do udziału w szkoleniu zapraszamy te osoby, które dostaną indywidualne potwierdzenie uczestnictwa.