owceKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium Nt "Nowe kierunki w pracy hodowlanej w krajach UE np. Austrii". Seminarium rozpocznie się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Głubczycach /niedziela/ o godz. 18.00.  Do udziału w szkoleniu zapraszamy te osoby, które dostaną indywidualne potwierdzenie uczestnictwa.

SAM 0728Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium: "Wykorzystanie zwierząt gospodarskich w agroturystyce". Seminarium rozpocznie się w Pensjonacie RAMIS Wysowa Zdrój 131 ; Wysowa Zdrój 38-316 /środa/ o godz. 10.30. Do udziału w szkoleniu zapraszamy te osoby, które dostaną indywidualne potwierdzenie uczestnictwa. Lista uczestników została sporządzona według kolejności nadesłanych zgłoszeń.

krolikiKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium Nt ”Hodowla zachowawcza rodzimych ras zwierząt gospodarskich”. Seminarium rozpocznie się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu /środa/ o godz. 11.
Do udziału w szkoleniu zapraszamy te osoby, które dostaną indywidualne potwierdzenie uczestnictwa. Lista uczestników została sporządzona według kolejności nadesłanych zgłoszeń.

swinieKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium Nt Technologie chowu trzody chlewnej; przetwórstwo mięsa.
Seminarium rozpocznie się w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu ul. Chorzowska 16 wij. mazowieckie /czwartek/ o godz. 11.