cieleMateriały dydaktyczne przydatne w procesie kształcenia.

 

konUWAGA ZMIANA TERMINU !

Zaplanowane szkolenie w dniach 02 i 03 kwietnia 2020 roku, organizowane przez Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w w Brwinowie, temat : Hodowla i sposoby użytkowania koni zostaje przesunięte na inny termin.

coronavirusUWAGA ZMIANA TERMINU !

Zaplanowane w dniach 23.05 - 28.05 2020 roku seminarium organizowane przez Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie, Temat: "Prowadzenie chowu i hodowli zwierząt w krajach Unii Europejskiej na przykładzie Belgii" zostaje przesunięte na inny termin.

pszczolaUWAGA ZMIANA TERMINU !

Zaplanowane w dniach 25.03 - 27.03 2020 roku seminarium organizowane przez Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z Instytutem Ogrodnictwa Zakład Pszczelnictwa w Puławach. "Nowoczesna gospodarka pasieczna; nowe kierunki w chowie i hodowli pszczoły miodnej” zostaje przesunięte na II połowę czerwca.

cieleKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium w dniach 15-17.01.2020r. we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie. Tematem szkolenia będzie; "Ocena wartości użytkowej i hodowlanej zwierząt gospodarskich". Seminarium rozpocznie się o godz. 10.00 w Hotelu Logos, ul. Akademicka 4. w Lublinie. Na szkolenie zapraszamy te osoby, które dostaną indywidualne potwierdzenie uczestnictwa.

weterynarzKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium w dniach 6-8.11.219r, na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Tematem szkolenia będzie; "Zoofizjoterapia; Jako uzupełnienie opieki zdrowotnej zwierząt". Na szkolenie zapraszamy te osoby, które dostaną indywidualne potwierdzenie uczestnictwa.