Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie informuje, że Narodowa Agencja Programu Leonardo da Vinci, zaakceptowała do realizacji projekt wymiany doświadczeń, w którym uczestniczyć mogą nauczyciele kształcenia zawodowego (teoretycznych przedmiotów zawodowych i zajęć praktycznych).
 
Odnawialne źródła energii - pozyskiwanie, przetwarzanie i wykorzystanie szansą na redukcję emisji substancji toksycznych – Numer projektu 2011-1-PL1-LEO03-19165

 

KCER zwraca się prośbą o przeanalizowanie udziału szkół w projekcie, a także przesłanie deklaracji uczestnictwa, wypełnionych przez nauczycieli, którzy spełniają kryteria udziału w projekcie (min. znajomość języka niemieckiego, nie uczestniczenie jeszcze w projekcie finansowanym ze środków LdV).

Wypełnione deklaracje, podpisane przez uczestnika i dyrektora szkoły proszę pilnie przesłać do KCER (fax. 022/729 73 55 lub e –mail).

DEKLARACJA UCZESTNICTWA - plik do pobrania

Poniżej zamieszczona jest tabela z terminami wyjazdów - wymiany doświadczeń, a w załączniku deklaracja udziału. Proszę o wpisanie do deklaracji odpowiadającego terminu wyjazdu. Do każdej grupy przydzielony będzie pracownik KCER, który będzie na bieżąco organizował pracę grupy przed i po powrocie z wyjazdu, a w szczególności podczas pobytu w organizacji przyjmującej. W ramach projektu wypracowany zostanie jego efekt materialny w formie publikacji.

Koordynatorem realizacji projektów jest Marek Rudziński, który udziela wszystkich dodatkowych informacji dotyczących realizowanych projektów (tel. 606485380 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Lp.

TYTUŁ

 

 

Partner przyjmujący/termin

ILLUT

Berlin Brandenburg

DEULA

Hildesheim

DEULA

Nienburg

1.      

Odnawialne źródła energii - pozyskiwanie, przetwarzanie i wykorzystanie szansą na redukcję emisji substancji toksycznych

2011-1-PL1-LEO03-19165

Erneuerbare Energiequellen – Gewinnung, Verarbeitung und Ausnutzung – eine Chance auf Emissionreduktion der toxischen Substanzen

20 osób

 

18.09-01.10.

2011

20 osób

 

09.10-22.10.

2011

20 osób

 

06.11-19.11.

2011