Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie informuje, że już wystąpił brak wolnych miejsc w dwóch terminach w projekcie w ramach Programu Leonardo da Vinci. Obecnie są wolne tylko miejsca na termin 09.10-22.10.2011 – DEULA Hildesheim.
Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie informuje, że już wystąpił brak wolnych miejsc w dwóch terminach w projekcie w ramach Programu Leonardo da Vinci. Wiele osób zmieniało terminy wyjazdu, dlatego zaistniała taka sytuacja. Obecnie są wolne miejsca tylko na termin 09.10-22.10.2011 – DEULA Hildesheim.
Nauczyciele kształcenia zawodowego (teoretycznych przedmiotów zawodowych i zajęć praktycznych) chętni do udziału w tym projekcie proszeni są o kontakt z koordynatorem projektu Markiem Rudzińskim, który udziela wszystkich dodatkowych informacji dotyczących realizowanych projektów (tel. 606485380 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Wypełnione deklaracje przez chętne osoby, podpisane przez uczestnika i dyrektora szkoły proszę pilnie przesłać do KCER (fax. 022/729 73 55 lub e –mail).