FE Wiedza Edukacja Rozwoj rgb 1W dniach od 27.06. do 08.07.2016r. na szkoleniu w niemieckim Ośrodku Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego dla Rolnictwa - DEULA Hildesheim przebywa 19 osobowa grupa nauczycieli kształcenia zawodowego. Szkolenie jest realizowane ze środków finansowych Programu POWER, w ramach projektu pod tytułem: „Stosowanie innowacyjnych rozwiązań i technologii w działalności produkcyjno - usługowej warunkiem rozwoju obszarów wiejskich w Europie” (numer projektu: 2015-1-PL01-KA102-015427).

Jednocześnie informujemy, że liczba zgłoszeń osób, które mogą jeszcze wyjechać w bieżącym roku jest znacznie wyższa od liczby miejsc, dlatego zgłoszenia na wyjazd do DEULA Nienburg (22.08-02.09.2016) przyjmowane są wyłącznie na listę rezerwową. Jednocześnie informujemy, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc na szkolenia w okresie wakacji 2017r.  
Wypełnione deklaracje udziału nauczyciela, które można pobrać ze strony KCER (zakładka Projekt POWER), podpisane przez uczestnika i dyrektora szkoły proszę przesłać (e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), a także wysłać oryginał zgłoszenia w kopercie do KCER.
Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona, dlatego osoby zakwalifikowane, które będą spełniać kryteria rekrutacyjne, zostaną poinformowane o tym pocztą e-mail (1 miesiąc przed wyjazdem). Bardzo prosimy o czytelne wpisywanie adresów e-mail, ponieważ jest to podstawowy kanał przekazywania informacji w projekcie.
Jednocześnie informujemy, że w przypadku dużej liczby chętnych uczestników, osoby z listy rezerwowej będą kwalifikowane na kolejny wyjazd w pierwszej kolejności. Otrzymaliśmy informację z Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji o zaakceptowaniu kolejnego projektu do realizacji (na rok 2017-2018), zatem pojawiły się szanse wyjazdu dla kolejnych uczestników.Koordynator projektu.
Marek Rudziński