gpsW dniu 12.04.2019 r.  Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Toruniu (organizator konkursów targów, wystaw , min. Bednary, Zielone Łąki, itp...) organizuje dla nauczycieli techniki rolniczej warsztaty z zakresu rolnictwa precyzyjnego.

gpsW dniach 28.02-01.03 2019 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z firmą NEW HOLLAND organizuje dla nauczycieli techniki rolniczej warsztaty z zakresu rolnictwa precyzyjnego. Ze względu na ograniczoną przez realizatorów liczbę uczestników szkolenia, do udziału w nim będą zaproszeni wyłącznie niektórzy nauczyciele znający problematykę i podstawy rolnictwa precyzyjnego (m.in. absolwenci agrotroniki).

JohnDeereW dniach 15-16 listopada 2018 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z firmą John Deere, organizuje warsztaty dla nauczycieli techniki rolniczej - wyłącznie dla tej grupy nauczycieli, ze szkół przygotowujących kadrę do kształcenia w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Warsztaty odbędą się w ośrodku szkoleniowym John Deere, który zlokalizowany jest w Tarnowie Podgórnym.

milkingW dniach 10-15 listopada 2018 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje wyjazd studyjny dla nauczycieli techniki rolniczej. Wyjazd będzie połączony ze zwiedzaniem wystawy w na targach w Hanowerze „AGROTIER”.